GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 6104459
nr 610 4459
Porslin
3 delar, Kina, 1700-/1800-tal
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 16 november 2009
kl 18:26:54
300 kr
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
650 kr
1.800 kr
1.000 kr
1.200 kr